ZA KAŽDÝM ÚSPĚCHEM STOJÍ DOBRÝ INSIGHT

Již pět let přinášíme trendy trendy ze světa kultury, kreativity, dat a technologií.

O projektu

Projekt Insight.cz původně začal jako platforma pro sdílení zajímavého obsahu, který inspiruje čtenáře k vytváření lepších produktů, služeb a zážitků pro ostatní. V průběhu několika let se vyprofiloval do respektovaného zdroje s širokou základnou čtenářů, pro kterou přinášíme vhledy ze světa marketingu.

Spolupráce s THIS IS LOCCO

V polovině roku 2022 jsme navázali spolupráci s agenturou THIS IS LOCCO, která tvoří crossline reklamní kampaně spojující kulturu, kreativitu a technologie. Na Slovensku patří mezi nejoceňovanější agentury posledních let a nyní vstupuje i na český trh. Pokud tedy hledáte agenturu, která úspěšně aplikuje pro své klienty culture & tech driven přístup, tak už víte, na koho se můžete obrátit.

Co se skrývá pod CULTURE & TECH DRIVEN přístupem?


CULTURE Tvoříme kampaně, které jsou na tepu doby a stávají se součástí kultury společnosti. Dosahujeme tím díky výrazné kreativitě, spoluprací se správnými osobnostmi nebo insidery a top řemeslnému zpracování. Tato kombinace přináší zákazníkům nečekaný zážitek.

TECHNOLOGY Technologie nám pomáhá sbírat data, hledat v nich nové insighty a ověřovat si hypotézy. Zároveň zabezpečuje nasazování a optimalizování mediálních formátů. V neposlední řadě je součástí inovativních a kreativních řešení. Byli jsme první v metaverse, vytvořili jsme první digitální influencerku, pohybujeme se v AR i VR, a rádi zkoušíme každou novinku.

THIS IS LOCCO

Tvoří crossline reklamní kampaně,

které spojují kulturu, kreativitu a technologie.

Přinášíme zákazníkům zážitek a klientům zisk.