Insight.cz

Projekt Insight.cz se snaží denně přinášet zajímavý obsah, nástroje, návody a rozhovory, které by měly inspirovat čtenáře k vytváření lepších produktů, služeb a zážitků pro ostatní. Celá idea tohoto projektu vznikala v průběhu několika let, kdy Honza Marcinek získával zkušenosti v několika reklamních agenturách. Téměř v každé z nich byl za toho, který má přehled o všem a pokud něco neznal, tak se to doučil. Podstatou vzniku dobrého nápadu je totiž laterální myšlení, kdy začnete spojovat dohromady nečekané věci. Stejnou mantrou se řídil i Steve Jobs.

“You can't connect the dots looking forward; you can only connect them looking backwards. So you have to trust that the dots will somehow connect in your future.”

Steve JobsApple
Obsahem projektu Insight.cz by měly být právě ty „tečky“, které budou čtenáře inspirovat a podněcovat k vytváření zcela nových nápadů, které mohou použít ve své práci. Naším cílem je vytvářet obsah, který není určen k pasivnímu čtení. Od toho tu jsou jiné webové stránky. Náš obsah jsme rozdělili do tří částí, který postupně na webu bude přibývat.

Co všechno nabízí insight.cz

Projekt nenabízí jen publikování článků, ale můžete využít mnohem více služeb. 
Insighty a mailing

Náš web a e-mailing nabízí široký zdroj inspirací z různých oblastí, které vám nejen pomáhají být v obraze, ale přináší zároveň inspiraci k vytváření něčeho nového. Web insight.cz chceme proměnit v nejlepší analytický kanál v České republice, který budou odebírat lidé, jenž chtějí změnit svět k lepšímu.

Analýzy a reporty

Naše knihovna se bude pomalu rozšiřovat o e-knihy, které poskytují hlubší pohled do různých oblastí a díky nim budete chápat podstatu dané věci. Získáte tím zajímavé informace, které vám pomáhají rozvíjet se dál. Zároveň knihovna bude nabízet reporty mapující insighty, které se pokoušejí předpovídat trendy v oblastech jako je zdraví, kultura, technologie, jídlo, maloobchod, životní styl apod.

Workshopy

Proměňte trendy v realitu pomocí našeho workshopu. Ten je přizpůsoben vašim cílům, potřebám a firemní kultuře. Jedná se o intenzivní workshop, během kterého se společně ponoříme do nápadů a trendů se zaměřením na jejich implementaci pro váš byznys či vaše klienty. Z workshopu neodejdete jen inspirováni a obohaceni o další znalosti, ale budete připraveni podniknout patřičné kroky k realizaci vašich nápadů. (Poznámka: Workshopy teprve připravujeme.)

Kdo stojí za projektem?

Honza Marcinek absolvoval Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v roce 2008. Po návštěvě Cannes Lions International festival of Creativity se rozhodl přejít ze světa médií do světa reklamy a v roce 2012 získal diplom v Young Creative Academy pod vedením kreativní legendy Boba Isherwooda. Prošel si agenturami Ogilvy, Symbio, Havas, či Zaraguza. Stál u zrodu nejúspěšnější kampaně v historii Kofoly a mimo jiné spolupracuje na soutěžích Young Lions nebo ADC Young Creative, které podporují další mladé kreativce k našlápnutí jejich kariéry.

Research

Insight.cz publikuje insighty, které pomáhají objevovat širokou škálu možností.

Koncepty

Insight.cz pomáhá klientům najít potenciální příležitosti na trhu.

Vývoj

Insight.cz pomáhá přivést koncepty k životu pomocí prototypů a jejich následném testování v reálném světě.

Launch

Insight.cz pomáhá aktivovat vize inovativních značek podle jejich potřeb.

Kontakt

Máte projekt, se kterým potřebujete pomoc?

Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s těmito údaji prostřednictvím této webové stránky.