Kolekce barev proti zákazu darování krve od gayů

Kreativní agentura Mother se spojila s multidisciplinárním britským umělcem Stuartem Semplem, aby na trh společně uvedli „The Gay Blood Collection“ v reakci na nesmyslnou podmínku Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, která zakazuje gayům darovat krev.
FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), vytvořil pravidla, která v konečném důsledku vylučují muže, kteří se účastnili sexuálních aktivit s jinými muži, z možnosti stát se dárcem krve. Umělec Stuart Semple chtěl upozornit na tuto nespravedlnost, zejména v době, kdy je v zemi nedostatek krve.
Tato kolekce nabízí akrylovou barvu, barvu do pera, sítotiskovou barvu a další možnosti v ceně od 30 do 200 dolarů. Bonusem navíc je barva ve spreji, která je ekologickou alternativou aerosolu. V rámci zvyšování povědomí se agentura Mother spojila také s respektovanými členy LGBTQ komunity, jejichž navržené kousky budou vydraženy na webu. A kromě zvýšení povědomí o problému jde veškerý zisk z kolekce komunitnímu zdravotnímu centru Callen-Lorde Community.