Britské majáky byly společností Hendrick’s Gin proměněny v umělecké instalace

Při příležitosti uvedení limitované edice ginu Hendrick’s Neptunia na trh si společnost Hendrick’s znovu oživuje majáky podél britského pobřeží. Tři ikonické majáky ve Velké Británii se proměnily v zajímavé umělecké projekce, které osvětlují východní Sussex, Wirral a domov Hendrick’s Gin, Girvan na skotském pobřeží Ayrshire.

Projekce, jejichž autorkou je britská umělkyně Claire Luxtonová, zvou zvědavce k hledání neobvyklých míst a osvěžení se krásou britského pobřeží, aby podpořily uvedení likéru Neptunia na trh.

Claire Luxtonová uvedla: „Moje praxe byla vždy hluboce spjata s oceánem a přírodou, jejíž tajemství mě vždy fascinovalo. Žiji ve východním Sussexu a je radost nacházet takovou krásu v syrových, nefiltrovaných pobřežích, která mě naplňují inspirací. Práce na tomto projektu s Hendrick’s Gin byla tak výjimečnou zkušeností a přišlo mi opravdu smysluplné přiblížit, jak moc bereme naše pobřeží jako samozřejmost.“

FREE EDITORIAL & ONLINE USE
© Jeff Moore
Hendrick’s Gin has transformed Belle Tout Lighthouse in East Sussex to celebrate the launch of its sea-inspired, limited-release Hendrick’s Neptunia Gin, hosting a month-long artistic installation designed by Claire Luxton in three lighthouses across the UK.
Hendricks

Umělecká díla zahrnují přelud ohromujících fyzických a digitálních výtvorů, které v sobě spojují kaleidoskop barev, přechodů a okouzlujících vinět.

James Keen, senior brand manager společnosti William Grant & Sons UK, k tomu říká: „V Hendrick’s Gin se snažíme inspirovat zvědavce k vyhledávání netradičních věcí – a jak lépe oslavit uvedení Hendrick’s Neptunia gin na trh a krásu našeho pobřeží, které se stalo inspirací pro tuto lahodnou tekutinu, než úžasnými a zajímavými uměleckými instalacemi na ikonických britských majácích.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766