Nástroj od Levity umožňuje společnostem vlastní AI řešení bez nutnosti programování

Existuje řada společností, které se snaží umožnit společnostem používat umělou inteligenci ve svém podnikání bez nutnosti kódování. Jedna z nich – Levity – nedávno vydala platformu, která umožňuje společnostem snadno začlenit umělou inteligenci do svých obchodních procesů. Levity je speciálně navržen tak, aby umožňoval „znalostním pracovníkům“ automatizovat opakující se a manuální části své práce bez použití kódu.

Podle společnosti „platforma umožňuje uživatelům vytvářet nástroje založené na umělé inteligenci k rozpoznávání a klasifikaci dokumentů, obrázků nebo textu pouhým vkládáním příkladů jejich dat do systému a trénováním vlastních řešení umělé inteligence.

Toto řešení lze poté integrovat do dalších nástrojů, jako jsou e-mail a Slack. Je navržen tak, aby společnosti mohly automatizovat úkoly bez potřeby datového týmu a odborníků na integraci softwaru.

Pomocí Levity mohou společnosti snadno vytvářet řešení umělé inteligence přizpůsobená jejich konkrétním potřebám. Například tým zákaznických služeb by mohl vytvořit systém pro automatické označování e-mailů a dotazů zákazníků, ať už jde o platbu nebo doručení, atd. Místo toho, aby trávili čas otevíráním a ruční kategorizací e-mailů, se pracovníci mohou soustředit na samotné řešení problémů.

Spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Levity, Thilo Hüllmann, vysvětluje:

„Vytváření nástrojů umělé inteligence tradičně vyžadovalo mnoho opakujících se kroků: Sbírejte, označujte a ukládejte nestrukturovaná data, trénujte model v cloudu, testujte a vylepšujte, vložte jej do výroby a pokuste se spravovat kvalitu predikce za běhu. Levity jsme navrhli tak, aby to všechno zvládli na pozadí, takže uživatelé nepotřebují vyhrazené inženýry pro umělou inteligenci a mohou se soustředit na vytváření plynulých pracovních toků, které se integrují se všemi ostatními obchodními softwary, které používají, aniž by museli psát jediný řádek kódu.“