Nástroj od Levity umožňuje společnostem vlastní AI řešení bez nutnosti programování

Existuje řada společností, které se snaží umožnit společnostem používat umělou inteligenci ve svém podnikání bez nutnosti kódování. Jedna z nich – Levity – nedávno vydala platformu, která umožňuje společnostem snadno začlenit umělou inteligenci do svých obchodních procesů. Levity je speciálně navržen tak, aby umožňoval „znalostním pracovníkům“ automatizovat opakující se a manuální části své práce bez použití kódu.

Podle společnosti „platforma umožňuje uživatelům vytvářet nástroje založené na umělé inteligenci k rozpoznávání a klasifikaci dokumentů, obrázků nebo textu pouhým vkládáním příkladů jejich dat do systému a trénováním vlastních řešení umělé inteligence.

Toto řešení lze poté integrovat do dalších nástrojů, jako jsou e-mail a Slack. Je navržen tak, aby společnosti mohly automatizovat úkoly bez potřeby datového týmu a odborníků na integraci softwaru.

Pomocí Levity mohou společnosti snadno vytvářet řešení umělé inteligence přizpůsobená jejich konkrétním potřebám. Například tým zákaznických služeb by mohl vytvořit systém pro automatické označování e-mailů a dotazů zákazníků, ať už jde o platbu nebo doručení, atd. Místo toho, aby trávili čas otevíráním a ruční kategorizací e-mailů, se pracovníci mohou soustředit na samotné řešení problémů.

Spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Levity, Thilo Hüllmann, vysvětluje:

„Vytváření nástrojů umělé inteligence tradičně vyžadovalo mnoho opakujících se kroků: Sbírejte, označujte a ukládejte nestrukturovaná data, trénujte model v cloudu, testujte a vylepšujte, vložte jej do výroby a pokuste se spravovat kvalitu predikce za běhu. Levity jsme navrhli tak, aby to všechno zvládli na pozadí, takže uživatelé nepotřebují vyhrazené inženýry pro umělou inteligenci a mohou se soustředit na vytváření plynulých pracovních toků, které se integrují se všemi ostatními obchodními softwary, které používají, aniž by museli psát jediný řádek kódu.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762