KFC otevřelo v Austrálii luxusní pop-up restauraci

KFC v Austrálii se rozhodlo pro třídenní pop-up restauraci v Sydney, na které se podílela šéfkuchařka Nelly Robinsonová se svým inovativním degustačním menu založené na klasických pokrmech KFC.

Hosté, kteří si zakoupili vstupenku na večeři o 11 chodech, si budou moci pochutnat mimo jiné na pokrmech jako kuřecí popcorn podávané s celerovou polévkou a houbovými noky, jedlý, olizovatelný portrét plukovníka Sanderse nazvaný „Tongue Twister“ a čokoládová pěna máčená v tekutém dusíku, některé z ingrediencí zůstaly tajné (v souladu s proslulými neprozrazenými bylinkami a kořením značky).

Tato luxusní akce KFC je součástí charitativního projektu, protože 100 % zisku z pop-up restaurace bude věnováno australským charitativním organizacím The Black Dog Institute, ReachOut Australia a Whitelion.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3635