Rapper Kano vynechal třídobý takt ve svém songu, aby našel nový hudební talent

Londýn byl po celá desetiletí světovou velmocí v oblasti hudby, která produkovala talenty. Došlo však k poklesu financování umění a s chybějícími investicemi vzrostl i nezájem o hudební talenty.

Adidas Originals a JD Sports se rozhodli spolupracovat s britským rapperem a hercem Kano, aby našli skrytý talent prostřednictvím iniciativy „3 Bar Superstar“ (3 taktová superstar).
Kanův nejnovější song „Pan Fried“ obsahoval třítaktovou mezeru a Londýňané byli vyzváni, aby místo nich umístili své vlastní tři takty. Kano by si vybral své oblíbené talenty a celkový vítěz by se s ním zúčastnil nahrávání, což by dalo mladým talentům hlas a prostor v hudebním průmyslu. Tisíce záznamů byly zaznamenány prostřednictvím mobilní platformy „swipe & spit“ a také v telefonním automatu, který cestoval po vlajkových obchodech JD Sports. Publikace a weby píšící o grime hudebním žánru psali o této akci a influenceři též sdíleli své vlastní výtvory.

Během dvou týdnů tak vzniklo téměř 38 000 nahrávek, které vygenerovaly 10 milionů mediálních impresí. 1432 rapperů získalo pozornost různých hudebních vydavatelství.