LEGO vyzvalo herečku Jacqueline Jossa v chůzi po LEGO kostkách

Chodit po kostkách LEGO bolí, to není žádné tajemství – tak proč by Jacqueline Jossa (britská herečka a televizní moderátorka) chodila po více než 30 000 kostkách? Pro Comic Relief (charitativní organizace, jejíž cílem je získávat finanční prostředky pro projekty podporující sociální spravedlnost a napomáhající boji proti chudobě). U řeky Temže objevila bezpečná obdoba chůze po žhavém uhlí a nic netušící cestující byli ohromeni neochvějnou odvahou této herečky.

Společnost LEGO se přihlásila k programu Comic Relief pro zapojení škol jako k jednomu z mnoha cílů, které podporuje po celém světě při vstupu do 90. roku své existence. Program poskytuje úkoly a pomůcky pro kampaň Red Nose Day, které mají děti na základních školách povzbudit ke kreativitě se stavebnicí LEGO a inspirovat je k tvořivému myšlení. Videa a pracovní listy najdete zde.

Jacqueline Jossa o své odvaze řekla: „V naší rodině jsme velcí fanoušci stavebnice LEGO, dokonce máme v domě vyhrazený pokoj pro LEGO! Moje holky milují kostky a neustále je nechávají po celém obývacím pokoji, kuchyni, chodbě, prostě všude možně, takže šlápnutí na kostky je běžnou (a velmi nepříjemnou) záležitostí, jak jistě ví každý rodič! Výzvy, které vás vymaní z vaší komfortní zóny, mi nejsou cizí, a i když to není něco, co bych si chtěla v nejbližší době zopakovat, stálo za to se pustit do chůze po LEGO kostkách a pomoci získat peníze na tak skvělou věc. Pokud vás to rozesmálo, rozesmálo nebo rozpačitě zamrkalo, neváhejte a přispějte na letošní Den červených nosů.“

Vedoucí marketingu společnosti LEGO Group ve Velké Británii a Irsku Isabel Grahamová uvedla: „Jsem si jistá, že mnoho rodičů a rodin po celé Velké Británii se může ztotožnit s tím pocitem, když náhodou šlápnou na kostku LEGO, ale málokdo jich projde přes 30 000 kusů. Rozhodně to není úkol, který byste si vyzkoušeli doma, ale vzhledem k tomu, že organizace Comic Relief je známá tím, že inspiruje lidi k plnění celé řady výzev, které pomáhají vybírat peníze na životně důležité účely, zdálo se, že tento úkol inspirovaný stavebnicí LEGO je vhodnou příležitostí, jak podpořit jejich sbírku před letošním Dnem červených nosů, který se koná v pátek 18. března. Péče o blaho dětí a inspirace jejich rozvoje byla vždy v centru pozornosti naší značky, a proto jsme hrdí na to, že v 90. roce naší existence můžeme být partnerem Comic Relief a pomoci podpořit fantastickou práci, kterou v této oblasti také dělají.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766