Světoví sportovci zkoušeli jíst mexické tortilly Old El Paso během svých sportovních aktivit

Společnost General Mills chtěla uvést na trh svou novou produktovou inovaci Old El Paso tortillové kapsičky, což je mexické jídlo v tortillové kapsičce, díky které nevzniká žádný nepořádek.

Značka vytvořila výzvu na sociálních sítích s australskými, britskými, španělskými, švýcarskými, francouzskými a dalšími světovými sportovními hvězdami a udělala zátěžovou zkoušku produktu, aby sportovci při hraní svého sportu drželi a jedli plněné tortillové kapsičky Old El Paso.

Australská tenisová hvězda Nick Kyrgios uvedl nový produkt na trh v rámci své práce pro nadaci NK Foundation, která podporuje znevýhodněnou mládež. Každé sdílení Nickova videa bylo spojeno s darem jídla pro Food Bank Australia. Aby tuto výzvu přinesl Nick i do zámoří, tak v předvečer tenisového turnaje French Open vyzval Andyho Murraye. To se rozšířilo přes klíčové trhy včetně Velké Británie, Francie, Švýcarska a Španělska s oblíbenými Top 10 hráči jako Gael Monfils, Elina Svitolina, Belinda Bencic a grandslamová šampionka a bývalá světová jednička Garbiñe Muguruzaová, kteří tuto výzvu přijali.

#MessFreeChallenge spojil tenisový svět jako sílu k dobru, přičemž 100 000 souprav mexického jídla dostaly rodiny v nouzi po celé Austrálii, Evropě, Asii, Severní Americe a na území Latinské Ameriky.

Miliarda PR impresí po celém světě; 222 PR článků; 50 milionů zobrazení od influencerů, což vedlo k prodeji o 60 % nad plánem v Evropě a Austrálii. 70 % nakupujících bylo v této kategorii nových. Potravinovým bankám po celém světě bylo darováno 100 000 jídel.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766