Persil a Sky Nature inspirují mladé lidi pomocí seriálu o udržitelných otázkách

Persil a Sky Nature uvedli nový krátkometrážní seriál Dirt is Good Project, jehož cílem je inspirovat mladé lidi, aby podnikli kroky v sociálních a environmentálních otázkách, na kterých jim záleží, v čele s populárním tanečníkem Ashley Banjo.

Seriál je součástí mise značky Persil – Dirt Is Good, jehož cílem je spojit mladé lidi, kteří si chtějí vyhrnout rukávy a pomoci vytvořit lepší svět. Seriál je hostován na Sky Nature (VOD) a dále vysílán na všech kanálech ve vlastnictví Sky do konce srpna.

Každý krátký film je vyprávěn z pohledu mladého člověka. Ashley Banjo ukazuje, že přijímání jednoduchých opatření v otázkách životního prostředí může mít velký význam pro jednotlivce a jejich komunity. Seriál si klade za cíl předvést řadu různých řešení problémů, do kterými se mladí lidé mohou zapojit, a zdůrazňuje, že každý může hrát svoji roli. Například první díl ukazuje třináctiletého Willa a jeho vášeň pro divokou zvěř, jak provádí opatření, aby zabránil ztrátě našeho přírodního prostoru.

Série byla inspirována nedávným výzkumem značky Persil, který odhalil, že důvod, proč mladí lidé nebojují proti problémům, ve které věří, není proto, že jim je to jedno, ale proto, že si myslí, že to neudělá nikdo jiný. Seriál má inspirovat mladé lidi k tomu, aby společně začali jednat, a uznali, že mnoho dalších sdílí jejich hodnoty. To může mít pozitivní dopad na jejich duševní pohodu, jejich komunitu a planetu.

Ashley Banjo k tomu dodává:

„Děti dnes mají mnoho skutečných obav ze světa, ve kterém vyrůstají, a při řešení této úzkosti se cítí samy. Ale když mladí lidé přijmou opatření v záležitostech, na kterých jim záleží, má to pozitivní dopad na jejich duševní pohodu a pomůže to překonat obavy ze světa, ve kterém vyrůstají.“

Sarah Jones, ředitelka plánování společnosti Sky Media přidává:

„Persil je silným zastáncem udržitelnosti a je v souladu s širším závazkem Sky k lepší budoucnosti, takže jsme rádi, že se s nimi můžeme spojit pro její první licenční smlouvu. Naše platformy a funkce zajistí, že se zpráva Persilu dostane do správných domácností, aby podpořila skutečnou změnu chování a zvýšila rezonanci s jejich hlavním publikem.“

Společnost Persil nedávno oznámila uvedení své nové tekuté formulace v obalech, které jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z recyklovaného plastu a jsou doplněny účinnými rostlinnými odstraňovači skvrn a biologicky odbouratelnými přísadami.