Audi nabízí své prověřené ojeté vozy prostřednictvím zaručené zábavy na YouTube

V době ekonomické nejistoty pandemie nebyly ojeté vozy ve Francii nikdy tak populární. 76 % lidí uvažujících o novém autě uvedlo, že by raději koupilo ojeté vozidlo, což je o 11 % více než na začátku roku 2020.

Na základě konceptu „Age is just a number“ (Věk je jenom číslo) byla nová kampaň od Audi představena spotem, který zlomyslně ukázal, co vypadalo jako zbrusu nový vůz, a překvapil diváky tím, že ukázal počet najetých kilometrů a text „New in 2018“ (Nový v roce 2018). Kampaň byla také umocněna reklamami, které přinesly nový směr pre-roll formátu na YouTube.

„Stará“ videa ikonických hudebních skladeb, koncertů, sportovních okamžiků, které musíte vidět, stále generují miliony zhlédnutí. Před tyto bylo umístěno několik stovek videí, která divákům připomínaly atraktivitu ojetých automobilů schválených společností Audi v rámci služby Audi Approved:plus. Aktivace byla také implementována na Spotify a byla zaměřena na seznamy skladeb ze 70., 80. a 90. let a v pařížských kinech, kde se promítaly staré kultovní filmy.