Instagram filtr od Leroy Merlin pomáhá při rozdělování domácích prací

Leroy Merlin je francouzský řetězec hypermarketů pro kutily nabízející stavební, dekorační a zahradnické výrobky za rozumné ceny. Tento maloobchod vždy věřil v udržování spokojenosti svých zákazníků. A to platí i během lockdownu, kdy mnohem častěji dochází k hádkám, kdo je na řadě v mytí nádobí, vysávání domu, či úklidu koupelny. Domácí práce vždy snadno způsobí domácí konflikt.

A proto se Leroy Merlin rozhodl vytvořit Instagram filtr, který dvou lidem pomáhá při rozdělování úkolů, které je třeba udělat. Stačil stát vedle sebe, nástroj pro rozpoznávání obličeje se postaral o to, že se vám nad hlavou objeví malá krabička s rotujícím seznamem domácích prací. Po 10 sekundách byla vybrána domácí práce a šipka označovala, kdo musí vynést odpadky, zamést, umýt podlahu, umýt nádobí, uvařit, vyčistit ledničku, vyprat prádlo, vyčistit koupelnu atd.

Česká republika je sedmá unijní země, kde se lidé nejčastěji rozvádějí. Připadá zde 2,3 rozvodu na tisíc obyvatel. Zavádění nových protokolů mezi páry není snadné a tohle je zábavná malá myšlenka, která by mohla být velkou pomocí při zvládání manželství.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762