Amazon přenesl unboxing telefonu OnePlus 10 Pro 5G do metaversa

Při příležitosti uvedení nového telefonu OnePlus 10 Pro 5G na trh se společnost Amazon v Indii rozhodla přesunout trend unboxingu do metaversa, aby uživatelé mohli s tímto zážitkem interagovat a ne ho jen pozorovat.

Unboxing se stal poněkud předvídatelnou procedurou, která doprovází uvedení nových produktů na trh – typicky je vidět, jak influenceři sledováni napříč sociálními sítěmi sdílejí rozbalování svých nových produktů. To obvykle znamenalo, že publikum může být při této příležitosti pouze voyeurem. Indická pobočka Amazonu se však rozhodla udělat z rozbalování nového telefonu OnePlus 10 Pro 5G událost, které se mohli účastnit i uživatelé, a to tím, že ji uspořádala na Metaverzu.

Uvedení OnePlus 10 Pro bylo technickými nadšenci velmi očekáváno, protože jeho předchůdci byli označováni za hodnotný „profesionální telefon“, který se vyznačuje fantastickou obrazovkou a neuvěřitelně rychlým nabíjením, řada OnePlus 10 Pro podbízí své známější soupeře.

Unboxing se odehrál v Decentralandu, vůbec prvním virtuálním světě, který vlastní jeho uživatelé a který jim umožňuje obchodovat, hrát si a tvořit v jednom digitálním prostoru. Uspořádání akce v tomto digitálním prostoru umožnilo společnosti Amazon zdůraznit všechny skvělé nové funkce telefonu, ale také umožnilo uživatelům zúčastnit se rozbalování pomocí svých osobních avatarů a vyzkoušet si telefon v 360° prostředí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766