Lego vytváří playlist s ASMR bílým šumem, aby inspiroval kreativitu a klid u dospělých

Ve snaze přesvědčit dospělé, aby v sobě probudili svou kreativní stránku, vydala společnost LEGO sérii půlhodinových zvukových stop bílého šumu, které se můžou během našeho rušného životního stylu přehrávat jako hudba na pozadí.

Pomocí více než 10 000 jednotlivých kostiček obsahují stopy různé zvuky, které jednotlivé kostky Lego vydávají za různých podmínek.

Vezměme si například zvukovou skladbu It All Clicks, která obsahuje dva LEGO kousky, které jsou spojeny dohromady, a The Waterfall, který zahrnuje zvuky tisíců kostiček vysypaných do LEGO bazénu.

Podobně jako ASMR jsou zvuky určeny k obnovení rovnováhy duševního stavu člověka a přinášejí pocit klidu a vyrovnanosti, ideální pro přestávku na oběd nebo jako seznam skladeb před spánkem! Skladby si můžete poslechnout na Spotify.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766