Společnost Timberland spustila digitální zážitek TimbsTrails

Společnost Timberland spustila digitální dobrodružství „TimbsTrials“, do kterého se mohou zákazníci ponořit. Zážitek umožňuje divákům objevit příběh slavné značky obuvi od jejího vzniku až po současnost prostřednictvím herního online zážitku.

TimbsTrials oslavuje příběhy, umění, hudbu a tvůrce, kteří stojí za světoznámou značkou a kulturou v ní. Bylo vytvořeno mnoho měst, která jsou zobrazena v celém zážitku a každé z nich poskytuje pozadí týkající se vybraných aspektů vývoje značky. V rámci každého pokusu mohou účastníci prozkoumávat různá prostředí ve městech, sledovat videa a sbírat boty.

Tato „města“ souvisejí s různými inspiracemi pro značku Timberland v průběhu let a každé z nich poskytuje globální značce jinou inspiraci. Jednotlivé kapitoly se liší od původu Timberlandu v Nové Anglii, přes vlivy Tokia, Londýna a Itálie, newyorské hiphopové dědictví až po minulé spolupráce a programy udržitelnosti. Závěrečná kapitola v podstatě zdůrazňuje, jak bude Timberland aktivně usilovat o ekologičtější a k životnímu prostředí šetrnější a uvědomělejší svět.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762