KFC vyrobil italskou koženou kabelku na míru pro svůj Twister Wrap

Společnost KFC vytvořila kabelku, do níž si můžete uložit kuřecí Twister. Tato limitovaná kabelka ve výrazném červeném odstínu s ikonickým motivem Harlanda Sanderse je vyrobena z italské kůže řemeslníky ze Savile Row. Design, který si bere inspiraci z kabelky typu Baguette, je příznačně nazván „Wrapuette“. Stříbrné kování KFC zavěšené na rukojeti dotváří siluetu, která je navíc podšitá izolační vrstvou, aby vám kuřecí wrap zůstal pěkně v teple.

Novinka přichází v rámci britské akce KFC Wrap of the Day za 1,98 GBP (přibližně 60 CZK), která je k dispozici od pondělí do pátku. Každý den v týdnu je nabízena jiná příchuť, od Kentucky Mayo v pondělí po Sweet Chilli ve čtvrtek.

Zájemci o „Wrapuette“ se mohou zapsat na čekací listinu, protože momentálně je kabelka za 198 GBP (přibližně 5800 CZK) vyprodána, přičemž veškerý výtěžek jde na konto nadace KFC, která podporuje neziskové organizace pomáhající mladým lidem ve Velké Británii.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762