Společnost Subway jmenovala svého prvního someliéra na křupavé sendviče

Subway se spojil s šéfkuchařkou Poppy O’Tooleovou a společností Walkers, aby zákazníky naučil umění přípravy dokonalého křupavého sendviče. Poppy, známá jako „bramborová královna“ TikToku, nasbírala více než 2,1 milionu fanošků a učí je, jak připravit vše od křupavých sendvičů až po dokonalé pečené brambory.

Poppy O’Tooleová, nový „Crisp Sandwich Sommelier“ společnosti Subway, řekla: „Vyrostla jsem na křupavých sendvičích, které se kdysi skládaly z křupek vmáčknutých mezi dva nudné kousky bílého chleba. Křupavý sendvič se však vyvinul a nyní je sám o sobě delikatesou, takže jsem poctěna a zároveň nadšena, že jsem ve spolupráci se společností Walkers přijala práci prvního sommeliera křupavých sendvičů Subway – a předala jsem mu některé chuťové zkušenosti a techniky ze svého michelinského školení, abych tento skromný pokrm pozvedla na novou úroveň.“

Společnost Subway rovněž oznámila nový výzkum, na který dohlížel přední potravinářský vědec Dr. Stuart Farrimond a který se uskutečnil na univerzitě v Chesteru, a který odhalil 10 nejlepších chuťových kombinací chipsů a sendvičů. Studie byla vypracována s cílem identifikovat klíčové chuťové složky, které se nacházejí v seznamu ikonických náplní sendvičů a chipsů, a to s využitím vědeckých poznatků o chuti a spotřebitelského testování britské veřejnosti s cílem odhalit nejchutnější kombinace sendvičů s chipsy – na základě jejich chuti, vůně a textury.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766