Airbnb nabízí pobyt uvnitř ikonického větrného mlýna Moulin Rouge

Moulin Rouge je jedním z nejznámějších turistických atrakcí Paříže, a proto byl vždy oblíbeným místem na fotografiích návštěvníků města. Moulin Rouge se nachází v samém srdci Montmartru a je známý především jako místo, odkud pochází francouzský tanec kankán. Za celou svou 133letou historii však mlýn nebyl ani jednou otevřen pro veřejnost… až do teď, protože díky Airbnb se v něm nyní můžete ubytovat, i když jen na velmi omezenou dobu.

Místnost uvnitř větrného mlýna byla přeměněna na budoár z období Belle Époque, aby napodobila typ interiéru, který by existoval v době vzniku budovy v roce 1889. Pokoj je vyzdoben květinami a starožitnostmi a poskytuje skutečně krásný pobyt na míru.

V zadní části větrného mlýna se nachází také pěkná terasa s pohádkovými světly, altánkem a lavičkou, která je ideálním místem pro večerní posezení u sklenky vína. Pro turisty, kteří hledají archetypální pařížský útěk, bude těžké překonat tuto jedinečnou nemovitost, pokud jde o romantiku a historii.

Avšak ti, které láká možnost prožít svou francouzskou fantazii a ubytovat se v Moulin Rouge, by měli jednat rychle, protože prostor je k dispozici pouze pro tři jednotlivé pobyty na jednu noc pro dva hosty, a to buď 13., 20. a 27. června. Rezervace se otevírají v úterý 17. května v 19.00 hodin.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766