Společnost Disney plánuje vlastní rezidenční projekt, kde se obyvatelé budou cítit jako v pohádce

Oddaní fanoušci Disneyho mohou nyní žít v „úplně novém světě“ v rámci nové rezidenční komunity, protože značka ve spolupráci s projektanty svých zábavních parků pracuje na vybudování ubytování pro fanoušky, kteří chtějí zůstat neustále ponořeni do kouzlného světa.

Storyliving by Disney je nejnovějším projektem této filmové a zábavní společnosti, „který byl navržen tak, aby se stal dokonalým prostředím pro fanoušky Disneyho, aby mohli napsat další kapitolu svého života,“ uvedl předseda představenstva Disney parku Josh D’Amaro.

Fanoušci, kteří snili o životě v utopické disneyovské realitě, mají nyní možnost zažívat nostalgické teplo a kouzla každý den. První z těchto městeček, zřízených jako různá města, se bude jmenovat Cotino a bude se nacházet v Rancho Mirage v Kalifornii, kousek od Palm Springs, kde kdysi žil sám Walt Disney. Očekává se, že v Cotinu bude 1 900 bytových jednotek, včetně rodinných domů, bytů a větších usedlostí.

V Cotinu má být hotel, oáza poháněná technologií Crystal Lagoons, restaurace a obchody. Kromě členství v klubech budou pro obyvatele po celý rok probíhat také aktivity a programy s Disney tematikou. Vedle zařízení pro volný čas budou v Cotinu působit také členové Disneyho štábu, aby se obyvatelé mohli cítit mezi příběhem a postavami. To také evokuje koncept „firemních městeček“, nechvalně známých komunit, v nichž veškerý majetek vlastní a provozuje jedna společnost, která také zaměstnává všechny obyvatele.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766