Řidiči mohli získat pivo Heineken 0.0 pomocí klíčů od svého auta

Společnost Heineken představila veřejnou pivní ledničku, která umožňuje řidičům si dát studené pivo předtím, než vyrazí autem na cestu. Tato akce však nepropaguje řízení pod vlivem alkoholu, protože lednička nabízí nealkoholické pivo s označením Heineken 0,0.

Kampaň s názvem „The Driver’s Fridge“ (Řidičova lednice), kterou vytvořila agentura Publicis Singapore, je navržena se stejnými vlastnostmi a technologií jako moderní dveře automobilu. Ledničku lze otevřít pouze pomocí klíčů od auta, protože lednice detekuje frekvenci odeslanou klíči od auta a automaticky se odemkne.

Tím bylo zajištěno, že pouze řidiči si dají Heineken 0,0 bez pocitu viny. Lednice se nacházely v hlavních lokalitách města Singapur, jako je Orchard Road a Clarke Quay.

„Heineken 0.0 otevírá nové příležitosti k pití. A abychom ho mohli uvést na trh v Singapuru, potřebovali jsme nápad s velkým dopadem, abychom milovníkům piva ukázali, že si mohou vychutnat pivo ve chvíli, kdy by je nikdy nenapadlo si jej dát,“ vysvětlila Faye Wee, marketingová ředitelka APBS.

„Byli jsme velmi optimističtí, ale nikdy jsme si nedokázali představit, že by lednička naplněná pivem s nulovým obsahem alkoholu mohla získat tolik pozornosti.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766