Společnost Sony vytvořila obří automat na auta v rámci propagace videohry Gran Turismo 7

Ve snaze propagovat uvedení nové hry Gran Turismo 7 od společnosti Sony proměnila tato technologická firma budovu ABM Ten Square v Singapuru v obří prodejní automat. Stavba se skládá z 20 pater, z nichž každé má své vlastní auto; vozidla mohou sjíždět dolů pomocí speciálního výtahového systému. Odtud se mohou nadšenci do GT7 vydat na testovací jízdu a prožít si své herní sny.

Kampaň vytvořila agentura DDB ve spolupráci s Axis Group Asia a Autobahn Motors. Katshuiko Murase, vedoucí obchodních operací v Asii ve společnosti Sony Interactive Entertainment uvedl: „Jsme na tuto kampaň velmi hrdí, protože je skvělým důkazem našeho globálního marketingového úsilí. Základní témata hry a její globální směřování jsou přizpůsobeny místní aktivaci, v níž vystupuje jedinečná pamětihodnost Singapuru a také místní osobnosti motorsportu.“

Na podporu kampaně vydává společnost Sony také sérii online videí, která ukazují záběry automatu na superauta v akci. Kromě toho budou videa ukazovat simulovanou kavárnu GT, v níž se objeví místní herní a závodní influenceři Bobby Tonnelli a Claire Jedrek. Dvojice se spolu s dalšími známými osobnostmi motorsportu z celého asijsko-pacifického regionu podělí o své názory na auta, závody a GT7.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762