Kouřový detektor od McDonald’s vám doručí večeři, pokud si doma spálíte tu svou

V rámci nové kampaně společnosti McDonald’s v Nizozemsku byl nedávno vyvinut kouřový alarm, který zadá objednávku do nejbližší restaurace McDonald’s, kdykoli zjistí, že se majiteli připálila večeře. Detektor McDelivery byl vytvořen pomocí technologie 3D tisku tak, aby připomínal Big Mac, a v Nizozemsku jej lze vyhrát po omezenou dobu díky soutěži od agentury TBWA\Neboko.

Myšlenka spočívá v tom, že McDelivery detektor vycítí, když někdo připálí své jídlo, a pak mu pošle textovou zprávu s dotazem, zda si raději neobjedná něco od McDonald’s. Potvrzení pak povede k automatické objednávce, která bude doručena během několika minut, tvrdí řetězec rychlého občerstvení.

Terry de Graaff, manažer značky McDonald’s v Nizozemsku, ve svém prohlášení vysvětlil: „Chceme našim hostům dopřát dobré časy s chutnými produkty a chytrými technologickými novinkami. McDelivery Detector je skvělá vychytávka pro lidi, kteří mají v kuchyni smůlu jen o něco častěji než ostatní. Už se těším na fantastické anekdoty o největších kuchařských omylech!“

Zákazníkům, kteří detektor McDelivery nejvíce potřebují, byl k dispozici omezený počet kusů. O možnost stát se jejich majitelem se může ucházet kdokoli v Nizozemsku, a to prostřednictvím aplikace McDonald’s, do níž může zaznamenat své poslední kuchařské faux-pas.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766