Coca-Cola představila Zero Sugar Byte s příchutí pixelů

V únoru Coca-Cola představila „Starlight“ – první limitovanou edici v rámci platformy Coca-Cola Creations, která se zaměřuje na zážitky, jež spojují „fyzický a digitální svět“. Šťastlivci, kterým se podařilo získat Starlight, si mohli vychutnat „vesmírný nápoj“ v celé jeho kráse: spotřebitelé mohli ochutnat pocit „pozorování hvězd u táboráku“ spolu s výrazným chladivým pocitem navozujícím „pocit chladné cesty do vesmíru“.

Nyní se však Coca-Cola ve druhém díle tohoto příběhu přesouvá z vesmíru do „digi-prostoru“, tedy do metaverse. Coca-Cola Sugar Byte je první příchutí značky, která se zrodila v metavesmíru – fenoménu, který nabírá na síle rychleji, než řeknete šumivý nápoj. Údajně mohou hráči v každé chuti ochutnat „hravost pixelů“. Možná nejzajímavější je, že jeden doušek bude „připomínat posilování ve hře“, údajně s průzračným finišem, který z něj dělá dokonalý nápoj pro levelování v jakékoliv zemi fantazie.

Oana Vlad, senior ředitelka globální strategie společnosti The Coca-Cola Company, k tomu uvedla, že „stejně jako pixely pohánějí digitální spojení, Coca-Cola Zero Sugar Byte spojuje lidi, aby sdíleli okamžiky skutečného kouzla“. Fanoušci pixelových her mají navíc online přístup k cestě v rozšířené realitě (AR), která umožňuje vést BYTE – „ztracený“ 8bitový pixel – zpět k logu Coca-Cola.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766