Heineken představil v metaverzu své nové virtuální pivo

Pivovar Heineken vytvořil virtuální nabídku v podobě svého nového piva Heineken Silver. Vyrábí se z kompletně digitálních surovin a podává se v simulovaném pivovaru Decentraland, aniž by hrozilo, že budete mít kocovinu, a navíc je bez kalorií.

Značka se rozhodla jemně si utahovat z metaverza a produktů, které jsou v něm k dostání, a zároveň svým spotřebitelům připomíná, že není nad chuť osvěžujícího piva (z reálného světa).

Virtuální pivovar Heineken v Decentralandu navrhl pouliční umělec J. Demsky. Ten zahrnuje kromě základních varných tanků a baru také DJ stánek a taneční parket. Při uvedení produktu Heineken Silver na trh se hosté mohli těšit na „pixelovaného humra“ a vystoupení avatara Thierryho Henryho.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766