Samsung slaví 35. výročí GIFu s hercem Lucienem Laviscountem

Společnost Samsung oslavila 35. výročí GIFu tím, že vyzvala hvězdu seriálu Emily v Paříži Luciena Laviscounta, aby vyjádřil co nejvíce emocí v 60sekundovém záběru.

Film byl vytvořen u příležitosti zahájení Galaxy Gif projektu, jehož cílem je zdokumentovat lexikon lidských projevů v průběhu šesti měsíců. S nástupem nových technologií a způsobů vyjadřování jsou lidé nyní schopni vyjádřit více emocí než kdykoli v historii (vychází to ze zjištění, že 87 % Britů považuje za snazší vyjádřit své emoce pomocí technologií než osobně).

Britská veřejnost je rovněž vyzvána, aby navštívila pobočku Samsung KX v Londýně na King’s Cross a nahrála a zaslala své vlastní GIFy, které se následně stanou součástí kulturního projektu.

Ashrita Seshadri, vedoucí marketingu značky Samsung UK, řekla: „Vítáme britskou veřejnost, aby se zapojila do našeho výzkumného programu a natočila své vlastní GIFy vyjadřující emoce pomocí nového Samsungu Galaxy S22“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766