21c Museum Hotel nabízí pokoj inspirovaný úspěšným seriálem Dámský gambit

Fanoušci seriálu Dámský gambit z produkce Netflix si nyní mohou rezervovat hotelový pokoj, který je tematicky zaměřen na tento seriál. 21c Museum Hotel v Lexingtonu (ve státě Kentucky) představil retro pokoje, který je inspirovaný 60. léty, kdy se odehrává převážná část seriálu.

Pokoj Harmon má nad postelí uměleckou instalaci v podobě šachových figurek, která reaguje na vize vyvolané drogami, které měla šachový zázrak Beth Harmon. Proč byl zvolen zrovna hotel v Lexingtonu? Je to kvůli tomu, že to bylo rodné město postavy Beth.

Pokoj si můžete pořídit za 5.000 Kč na noc a v ceně je i taštička „Lex Liquors“ zdarma. Místní rada pro cestovní ruch také vytvořila pro hosty průvodce Queen’s Gambit pro památky a místa, kde se seriál natáčel.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766