Značku Lindex prezentují ženy jako důvěryhodného partnera, na kterého se mohou spolehnout

Společnost Lindex, jedna z předních evropských módních firem, která byla založena před téměř sedmi desetiletími jako společnost vyrábějící spodní prádlo, věnuje velkou část své pozornosti ženám. Od roku 1954 značka doprovází dámy v průběhu jejich životních zkušeností a nabízí jim podporu, kterou potřebují – na správném místě a ve správný čas.

Nyní, když se módní společnost připravuje na letošní jarní kampaň, chce Lindex ukázat všem ženám, že jeho výrobky jsou tu vždy pro ně a neviditelně je podporují v různých situacích. Iniciativou „Your Invisible Support“ (Vaše neviditelná opora) posouvá Lindex úspěšný vývoj značky o krok dál, což jsou kroky, které společnost zároveň přibližují k ještě větší inkluzivitě jejích kolekcí.

V centru kampaně stojí jedenapůlminutové video v režii Olivie Kastebring, která našla originální způsob, jak vyprávět o silném zaměření společnosti na porozumění ženám a jejich potřebám. Video ukazuje ženy v různých situacích, ať už v restauraci, u bazénu, v klubu, ale také když jsou samy doma, starají se o děti nebo trpělivě čekají na příchod novorozence – všechny mají na sobě jen spodní prádlo. Ženské hlasy vysvětlují, jak je jeho prostá přítomnost uklidňuje a jak důvěryhodným partnerem může být.

„Naším cílem bylo vytvořit film, se kterým se snadno ztotožníte. Jako poctu životu žen a všemu, co s ním souvisí. Krásu toho, že je žena na vzestupu i pádu. Chceme ukázat, jak Lindex podporuje ženu v životě a jak jsou jí naše fantastické výrobky vždy k dispozici jako neviditelná podpora v různých situacích. Že se podpora stala slovem, bylo pro nás samozřejmé. Jsme na trhu již od roku 1954 a vše, co děláme, děláme pro ženy. Jsem velmi hrdá na to, co naši fantastičtí tvůrci společně s produkční společností new-land a režisérkou Olivií Kastebring vytvořili. Je to nové vizuální vyjádření, které pěkně vypráví příběh,“ vysvětluje Linda Olsson, ředitelka globálního marketingu společnosti Lindex.

„Vytvoření spodního prádla s fantastickým střihem vyžaduje solidní zkušenosti a porozumění ženskému tělu. My ve společnosti Lindex jsme hrdí na své jedinečné zkušenosti se spodním prádlem a pro nás je spodní prádlo především o funkčnosti a pohodlí. Je velmi důležité, aby oblečení, které nosíme nejblíže tělu, bylo měkké, pohodlné a poskytovalo správnou oporu. Velmi se zaměřujeme na pochopení potřeb žen a chceme, aby si u nás všechny ženy našly své podprsenky,“ pokračuje Elin Herngrenová, manažerka designu a nákupu spodního prádla ve společnosti Lindex.

Podle Herngrenové 93 % žen žijících v severských zemích přiznává, že ví, jakou velikost podprsenky mají u společnosti Lindex. Společnost však cítí, že je zde prostor pro další, takže jako další krok nadcházejícího rozvoje plánuje Lindex program věnovaný ženám, které u společnosti nenajdou svou velikost nebo správný střih. Také vzhledem k tomu, že se značka neustále vyvíjí, mohou dámy hodnotit i nové modely a inovace.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766