Nikon zdůrazňuje důležitost detailu, který vám může pomoci zažít úžasné příběhy

Často jsou detaily skutečnou podstatou příběhu. Ale síla detailů také může pomoci v rozvinutí příběhu, nebo dokonce zabránit tomu, aby příběh vůbec vznikl. Jakmile je detail spatřen, může být základem dobrodružství, přátelství nebo dokonce milostného příběhu. Ale co by se stalo, když ho přehlédnete? Tuhle otázku si položila společnost Nikon Lenswear ve své nové globální 360˚ kampani „Všechno začíná detailem“, kterou vytvořila agentura la chose.

V kampani značka představuje okamžik, ve kterém detail hraje důležitou roli v milostném příběhu. V jednominutovém videu Nikon ukazuje, jak se muž zamiluje do ženy jen kvůli detailu, kterého si na ní všimne. Tomuto prvku vděčí za své nové kuchařské, taneční nebo zahradnické dovednosti. Že dal výpověď v práci a vydal se do světa. A to vše díky jednomu detailu. Došlo by však k těmto událostem, kdyby si protagonista tohoto detailu nevšiml? Situace popsaná společností Nikon nás vede k pochopení, že zmeškaný detail vede k příběhu, který nikdy nebude sdílen, protože není co vyprávět.

Před spuštěním kampaně, ke které došlo 14. února, značka vyzvala uživatele, aby poslali speciální zprávu svému významnému partnerovi a řekli jim, jakými detaily jsou tak výjimeční.