Whirli je předplacená služba pro hračky

I když se to rodiče snaží omezit, je těžké udržet počet zakoupených hraček a milovaných jejich dětmi na nízké úrovni. To však znamená spoustu odpadu, jakmile jejich děti vyrostou – což může být často během několika týdnů. Nyní chce londýnská předplatitelská služba Whirli pomoci rodičům snížit jak plýtvání, tak náklady vzniklé z tohoto přebytku.

Whirli umožňuje předplatitelům si půjčovat hračky, nikoli kupovat. Hračky mohou být uchovávány tak dlouho, jak rodiče chtějí, a jakmile si s nimi dítě přestane hrát, mohou být vráceny a vyměněny za nové. Tato služba využívá patentovanou technologickou platformu ke sledování přibližně 50 000 hraček, které má v oběhu.

Whirli rodičům také nabízí možnost odkoupit si hračky se slevou, pokud si s nimi děti hráli po dobu osmi měsíců. Předplatné začíná na 9,99 librách měsíčně. Jakmile se rodiče přihlásí k odběru, jsou na jejich účet připsány ekvivalentní žetony, které lze utratit v katalogu hraček.

V letošním roce, protože mnoho lidí čelí nejisté finanční situaci v důsledku pandemie COVID-19, mění se také spotřebitelské návyky. Lidé šetří více a soustředí se na utrácení peněz za základní věci a na udržitelné možnosti. Rebecca Hunt, investorka z Octopus Ventures, zdůraznila:

„Trh s hračkami je obrovský, ale zůstává většinou zaseknutý v temných dobách elektronického obchodování a offline retailů. Věříme, že pro nového kandidáta na trhu, jako je Whirli, existuje skutečná příležitost narušit nový přístup.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762