Majority je digitální banka pro migranty postavená migranty

Majority je první služba digitálního bankovnictví pro migranty, která nabízí bankovní služby, převod peněz a volání lidem, jejichž životy jsou širší než geografické hranice. Majority byla vytvořena, aby vyřešila skutečný problém jedné z nejrychleji rostoucích populačních skupin na Zemi. Mnoho migrantů nemá přístup k finančním službám kvůli přísným registračním omezením, vysokým bankovním poplatkům nebo všeobecné nedůvěře k tradičním bankovním institucím. Takže vznikla banka, která vypadá, cítí, mluví a pohybuje se jako žádná jiná.

Identita značky se soustřeďuje na hlavní princip rovnosti a víru ve svět, kde jsou lidé oceňováni pro svůj pozitivní dopad na svět, nikoli podle země původu. Název Majority se přeložil do grafického principu zvaného Canvas. Canvas je geometrická mřížka inspirovaná vzory vlajek, která se oživuje pomocí barev, fotografie, animace a typografie. Jedná se o nekonečně rozmanitý a sjednocující designový systém, který spojuje celou zkušenost se značkou. První služba digitálního bankovnictví postavená migranty pro migranty. Jejich úkolem je poskytnout vám nástroje, zdroje a podporu, aby se vám v nové zemi dařilo. Majority je různorodá skupina hrdých migrantů z více než 40 různých zemí. Spolupráce při vytváření smysluplných produktů, které překlenují kulturní a geografické vzdálenosti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766