Hráči Arma 3 mohou přispět Mezinárodnímu Červenýmu kříži pomocí rozšíření

Herní studio Bohemia Interactive dlouhodobě spolupracuje s Mezinárodním výborem Červeného kříže formou vydáváním charitativních herních rozšíření do hry Arma 3. Tento vojenský simulátor vás zavede doprostřed několikaletého válečného konfliktu, kde v rámci operace Magnitude musíte zcizit střežené vojenské tajemství.

Nové rozšíření s názvem Art of War přidává do hry nové oblečení, výbavu, ale i umění, které si můžete prohlédnout ve virtuální umělecké výstavě. Součástí rozšíření je nová singleplayer mise Showcase Cultural Property, kde je úkolem hráče zachránit cenné umělecké artefakty, které byly ukradeny během zuřícího válečného konfliktu.

Rozšíření Art of War je dostupné na platformě Steam za cenu 1,99 EUR, ale pokud chtějí hráči přispět víc, tak mohou dobrovolně koupit rozšíření za 4,99 nebo 9,99 EUR. Doposud tato spolupráce vedla k vybrání 176 667 dolarů (v přepočtu 3,8 milionu korun).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766