Samsung zve do nové éry mobilních her díky jeho procesoru Exynos 2200

Trh s mobilními hrami je „osmibitový“ problém pro hráče, kteří chtějí zažít kvalitní zážitky podobné těm, které přinášejí hry na konzolích. Agentura BBH s nimi soucítí a v nové kampani pro Samsung zve uživatele k objevení nové éry hraní, která je hluboce pohlcující a která byla dříve dostupná pouze prostřednictvím herních konzolí.

Pomocí nového mobilního procesoru Samsung Exynos 2200 mají hráči možnost prozkoumat nový druh dobrodružství, který je jim k dispozici v podobě minutového videa. V režii Matthijse Van Heijningena od produkce MJZ mohou milovníci mobilních her sledovat ženskou postavu, která se prodírá ulicemi bazaru, jenž je vlastně metaforickým znázorněním online obchodu s aplikacemi. Před svým nejnovějším herním dobrodružstvím se vydává na nákupy do bazaru mobilních her. K jejímu překvapení pouliční prodavači nabízejí hlavní hrdince ovoce nebo zbraně, které jsou zobrazeny jako nekvalitní, silně pixelované, 8bitové herní produkty.

Zdá se, že ji nic nezaujme, až na králíka, který ji, dost podobně jako ten v Alence v říši divů, láká na jiný druh… (Wonder)marketu. Po následování zvířete uličkou žena objeví nové místo, kde je průmysl založený na pixelované grafice z horního světa nahrazen obrázky ve vysokém rozlišení. I díky akustickým prvkům si divák všimne, že tento podzemní černý trh skrývá víc, než se na první pohled zdá. Tento nedávno objevený podzemní svět, plný temných stvoření a prodejců, kteří nelegálně obchodují se zbraněmi, a to vše vyobrazeno v plné HD kvalitě, dává tušit, jaký vylepšený herní zážitek si hráči užijí.

Chang Wan Kim, brand manažer společnosti Samsung Electronics, vysvětluje: „Chtěli jsme ve zkratce vyjádřit, jak procesor Exynos 2200 přinese odlišný herní zážitek na mobilních zařízeních. Jsme velmi nadšeni, že kreativita BBH ožila v tomto dobrodružném hrdinském filmu, a věříme, že tento projekt může být velkým milníkem, který v budoucnu změní směr propagace polovodičových produktů.“

Stu Royall, kreativní ředitel BBH, uzavírá: „Od našich partnerů ze společnosti Samsung to byl vysněný úkol. Uvést na trh novou procesorovou jednotku, zaměřenou na hardcore hráče, je neuvěřitelná příležitost. Společně jsme vytvořili neuvěřitelný alternativní vesmír plný bohatých detailů, nebezpečných postav a ještě nebezpečnějších zbraní. Dokonce je v něm ukryto i několik dalších detailů, které odmění i ty nejzarytější hráče.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3635