Nástěnná malba Tommyho Shelbyho připomíná návrat posledné sezóny seriálu Peaky Blinders

U příležitosti návratu seriálu Peaky Blinders byla v birminghamském městě Digbeth vystavena obrovská nástěnná malba Tommyho Shelbyho. Dílo vysoké 12,71 m, které zobrazuje vůdce gangu, vytvořil během osmi dnů umělec Aske, který se je známý svými muraly na zdích v Manchesteru.

Scenárista a tvůrce seriálu Stephen Knight při odhalení řekl: „Birmingham je velké dospělé město, je to domov průmyslové revoluce a všech druhů vynálezů. Takže je co oslavovat.“

Promítání prvního dílu závěrečné série Peaky Blinders na červeném koberci se uskuteční 24. února v kině Cineworld na Broad Street v Birminghamu. Hlasování, které bylo zahájeno v pátek, umožní účast 300 šťastných fanoušků. Pro ty, kteří nebudou mít to štěstí a premiéru nestihnou, začne série na BBC One 27. února.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766