IKEA zve technologické talenty na pracovní pohovor prostřednictvím 3D tištěných masových kuliček

V rámci nové náborové kampaně nabízí IKEA potenciálním novým zaměstnancům v Evropě bezmasé kuličky vytištěné pomocí 3D tiskárny.

Kampaň obsahuje video „Sejdeme se na pracovním pohovoru nad masovými kuličkami vytištěnými ve 3D“, které vybízí zájemce, aby se ucházeli o pozice spojené s technologiemi v IKEA. Švédský nábytkářský gigant hledá lidi s „představivostí, kteří chtějí zlepšit život doma“, což jsou vlastnosti, které se odrážejí v jejich chytrých 3D tištěných masových kuličkách.

IKEA chce touto kampaní získat 150 nových zaměstnanců v oblasti technologií. Pascal Pauwels, Chief Information Officer společnosti Inter IKEA Group, popisuje 3D tištěné masové kuličky jako odraz závazku společnosti IKEA učinit „data a technologie dostupnějšími, přístupnějšími a udržitelnějšími ve všesměrovém prostředí“.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766