Netflix v Thajsku šokoval řidiče se zakrváceným školním autobusem

Thajská pobočka Netflixu vytvořila v rámci propagace nového seriálu All of us are dead děsivý školní autobus. Pomocí high-tech tenkých obrazovek obklopujících vozidlo byla vytvořena děsivá iluze dětí, které se snaží uniknout z autobusu.

Hyperrealistické ztvárnění autobusu však některé znepokojuje, protože podle nich vyděsí řidiče, kteří pojedou kolem autobusu. Nejenže jsou scény velmi názorné, ale ve velké míře se v nich objevují školáci „uvěznění“ v autobuse bez možnosti úniku před zombie.

Zdá se však, že většina lidí dospěla k závěru, že Netflix má své hororové měřítko správně nastavené. Na každý znepokojený tweet se objevuje spousta odpovědí, které kampaň chválí. Když už nic jiného, autobus rozhodně přitahuje pozornost k seriálu, i když seriál zrovna nepotřebuje velkou pomoc s propagací díky velkému haló efektu, který způsobil seriál Hra na oliheň.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766