Novou kolekci Gucci X North Face propaguje tiktoker se zálibou ve vlacích

Model, šotouš (záliba ve fotografování vlaků), student techniky a Tik Tok tvůrce Francis Bourgeois se spojil s Gucci x North Face, aby propagoval jejich spolupráci prostřednictvím své lásky k vlakům.

V uměleckém propagačním videu vystupuje Bourgeois jako vlakový průvodčí a vypráví různé záběry modelů, kteří během jízdy vlakem oblékají sportovní kolekci Gucci x North Face.

Bourgeois předčítá věty známé každému dojíždějícímu, jako například: „Vzhledem k dnešnímu deštivému počasí dbejte na zvýšenou opatrnost při pobytu na nádraží.“ a „Občerstvení najdete ve vagonu B“. Kampaň je stylová, moderní a působí jednoznačně britsky. Bourgeois, který je na Tik Toku známý svými hlubokými znalostmi a láskou k vlakům, byl ideální osobou pro zdůraznění praktické a zároveň stylové spolupráce Gucci x North Face.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766