Arsenal se v rámci kampaně proti zločinu s noži zbavil své charakteristické barvy

Arsenal bude v rámci kampaně proti zločinům spáchaným noži, kterou společně s Adidasem podporují hollywoodský herec Idris Elba a legendární fotbalista Ian Wright, poprvé hrát v bílém.

Arsenal v rámci spolupráce se společností Adidas upustí od své ikonické červené barvy a oblékne dresy celé v bílé barvě. Spolupráce podpoří charitativní organizaci „Arsenal in the Community“, která poskytuje mladým lidem ohroženým násilím bezpečná místa, kde mohou hrát fotbal, a také mentorské příležitosti, které pomáhají rozvoji jejich kariéry.

Celobílý fotbalový zápas byl vizuální podívanou, a když hráči nastoupili na hřiště celí v bílém, ti, kteří o kampani ještě nevěděli, si ji určitě vyhledali a zjistili, proč jsou hráči bez svých ikonických červených dresů Arsenalu.

Idris Elba, který kampaň podporuje, řekl: „Doufám, že to bude mít dopad, který se rozšíří do dalších fotbalových klubů a bude inspirovat další nápady na spolupráci a investice do praktických věcí na pomoc mladým lidem, ať už jde o fotbalová hřiště nebo mládežnická centra, jako je to, do kterého jsem chodil ve Forest Gate, kde jsem sportoval a kde jsem se vlastně zamiloval do filmu.“

Ian Wright řekl: „Každý mladý člověk si zaslouží příležitost se projevit. Příležitost existovat v bezpečném prostředí. Možnost žít beze strachu z násilí. Ztráty na životech způsobené násilím mezi mladými lidmi nemůžeme v našem městě nikdy přijmout jako ‘normální’ a je tak důležité, abychom všichni společně vytvořili lepší prostředí pro mladé lidi.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766