Značka Nissin vytvořila nudlový mop na čištění podlahy během basketbalových zápasů

Japonská potravinářská společnost Nissin představila svůj vůbec první „Cup Noodle Mop“ – jeden z nejdivočejších sponzorských iniciativ značky, který jsme v poslední době nejspíš viděli. Značka doufá, že zabrání uklouznutí basketbalistů na hřišti během turnaje národní basketbalové asociace.

Mop se skládá z klasického kelímku na nudle Nissin a třásní v podobě nudlí, na nichž jsou umístěny vysušené masové, krevetové a vaječné přísady, které jsou obchodní značkou Nissin.

Basketbal je obecně považován za bezkontaktní sport a společnost Nissin se prostřednictvím chytrých aktivit snaží zajistit, aby to tak zůstalo, protože hráči se rozhodně nechtějí dotýkat podlahy. Společnost Nissin ukázala, jak harmonické může být spojení občerstvení mimo hřiště a bezpečnosti na hřišti. Jisté je, že tím divoké a bláznivé nabídky, které japonská značka vydává, nekončí. Společnost Nissin, která nově definuje, co znamená „jíst čistě“, zaujala kolektivní pozornost celého světa způsobem, který je poutavý a vzrušující.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766