Bottega Veneta nabídla svůj marketingový prostor jiným řemeslným značkám z Itálie

Pokud znáte bohatou historii značky Bottega Veneta, pak víte, že kromě velmi žádaných bot a barevných kabelek je tato italská luxusní značka ceněna pro své dokonalé řemeslné zpracování. Kromě tvorby sběratelských kabelek se tento módní dům zaměřuje na věčné kousky – od kůže, která vydrží generace, až po charakteristický design tkaní metodou intrecciato. V průběhu vánočních svátků módní dům oznámil, že se stáhne ze světel reflektorů a místo toho vyzdvihne některé ze svých oblíbených místních obchodů prostřednictvím projektu Bottega for Bottegas, který nabízí várku malých obchůdků ke zviditelnění po celém světě.

„Jsme nadšeni, že můžeme spustit Bottega for Bottegas po boku italských řemeslníků, s nimiž sdílíme společné hodnoty kreativity a řemeslné zručnosti,“ vysvětlil nový projekt Bartolomeo Rongone, generální ředitel společnosti Bottega Veneta. „Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout celosvětové zviditelnění těchto ‘Bottegas’, které jsou hluboce zakořeněné v italské kultuře, zvláště v době, kdy jsou menší subjekty nadále postiženy pandemií. Je nám ctí, že jsme jim předali naše reklamní plochy, webové stránky, e-maily a výlohy obchodů, a doufáme, že to ještě více zvýrazní jejich vynikající kvalitu na celosvětové úrovni.“

U příležitosti uvedení na trh značka zveřejnila krátký film, který zákazníky zavede do zákulisí některých zahrnutých prodejců. Seznam, který přesahuje rámec módy a krásy, zahrnuje vše od těstovin a pečiva až po bubny a barevné mozaikové umění, takže fanoušci značky Bottega mají při hledání dárku v této sezóně z čeho vybírat.