Aplikace Mmhmm, optimalizuje online videokonference pomocí poutavých a užitečných funkcí

Jedna věc, která většina z nás pravděpodobně nebude chybět, jakmile pandemie COVID-19 pomine, budou meetingy přes Zoom. Jistě, na začátku to byla zábava, ale postupně se z toho staly dlouhavé a nudné meetingy. Ale nyní digitální studio All Turtles přišlo s novou aplikací s názvem Mmhmm, která by mohla vrátit zábavu zpět do těchto vzdálených schůzek.

All Turtles byla založena s vědomím, že spousta vzdálených prezentací, které mohly být osobně energické, skončily jako ploché a nudné právě proto, že byly vzdálené. Rozhodli se tedy navrhnout sadu nástrojů, které každému umožní vytvářet poutavé a zajímavé videoprezentace sami. Uživatelé si mohou vybrat z obrovské knihovny virtuálních pozadí, umístit živý videostream kamkoli na pozadí nebo na materiál, o kterém diskutujete, a dokonce zmenšit nebo zvětšit jeho velikost.

Mezi další funkce patří virtuální laserové ukazovátko; schopnost vzdáleně spolupracovat na vytváření prezentací; nástroj pro synchronizaci pozadí s jiným moderátorem pro plynulý přechod; a snadno nahrát video na platformy jako je YouTube. Aplikace funguje na řadě vzdálených konferenčních platforem a ne každý na schůzce ji potřebuje – pouze ten, kdo prezentuje.

Produkt je v současné době v beta testování, ale Mmhmm již získala 31 milionů EUR na financování. Autoři doufají, že přesvědčí lidi, že vzdálená setkání mohou být zábavná: „Během pandemie se většina našich sociálních a obchodních interakcí přesunula do videochatu. A abych byl upřímný, ten zážitek se nám moc nelíbil. Najednou jsme všichni byli jen nevýrazné „hlavy v krabici“ a bylo těžší než kdy jindy spolupracovat, prezentovat a bavit se navzájem. Abychom to napravili, postavili jsme Mmhmm,“ říká zakladatel Phil Libin.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766