Poskytovatel hypoték Habito vydal erotický román o pořizování prvního bydlení

Ve snaze znovu nastartovat sexuální život žadatelů o hypotéku vyvinula společnost Habito (online hypoteční společnost) erotický román The Road to Completion (Cesta k dokončení).

Myšlenka vznikla, když společnost zjistila, že při žádosti o hypotéku jsou ovlivněny naše každodenní sexuální životy. Výzkum naznačil, že přibližně osm procent vlastníků bydlení bylo příliš unavených na to, aby trávili intimní chvilky kvůli stresu spojenému s hypotékou.

Rajcovní povídku napsal Rocky Flintstone z populárního podcastu „My Dad Wrote A Porno“, který vás provede napínavou cestou páru hledajícího jejich prvním vysněný domov.

Příběh je dále oživován nádhernou řadou abstraktních barev a tvarů od německého ilustrátora Sebastiana Schwamma, který do celého textu vložil různé předměty se sexuálním podtextem, které vám budou chybět.

Nina Beyers, kreativec v Uncommon, řekla: „Hledání sladkého místa mezi sexem a hypotékami nám umožnilo udělat něco docela neobvyklého s neuvěřitelnou posádkou v Habitu… erotický román o koupi domu.“ Na podporu uvedení knihy vytvořil Uncommon také sadu reklam.

Kniha „The Road to Completion“ je nyní k dispozici ke čtení zdarma na webových stránkách společnosti Habito nebo ji lze koupit na Amazon, přičemž veškerý výtěžek je věnovaný nadaci Terrence Higgins Trust na podporu jejich důležité práci v oblasti HIV a sexuálního zdraví.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766