Přepsaný scénář z filmu Láska nebeská ukazuje, že láska je všude kolem i v době pandemie

Dojemný úvodní monolog k vánočnímu kasovnímu trháku „Láska nebeská“ byl téměř dvě desetiletí po uvedení filmu přepsán a znovu vytvořen, aby ukázal, že navzdory problémům, kterým jsme všichni v průběhu pandemie čelili, je láska opravdu všude kolem nás.

Minutový monolog, který namluvila Martine McCutcheon, odráží současné problémy, kterým jsme všichni čelili v důsledku pandemie, a radost z toho, že se můžeme znovu setkat se svými blízkými, protože se uvolnila cestovní omezení.

Záběry, které byly znovu natočeny na terminálu 3 letiště Heathrow (na stejném místě jako v původním filmu), zachycují skutečné cestující, kteří vstupují do příletové haly a se slzami v očích se po měsících odloučení opět setkávají se svými blízkými.

Výzkum, který si letiště Heathrow nechalo zpracovat na začátku tohoto roku, ukázal, že 62 % lidí nevidělo své blízké déle než rok, přičemž 40 % Britů má své blízké, kteří žijí v zahraničí. Sváteční film byl uveden v době, kdy letiště Heathrow očekává rušné Vánoce, přestože poptávku tlumí přetrvávající dopady COVID-19.

Zdroj fotografie: David Parry/PA Wire