Obchodní centrum Mall of Emirates překvapilo návštěvníky uhlíkově neutrálním svátečním stromem

V době, kdy je sváteční sezóna v plném proudu, představilo nákupní centrum Mall of Emirates jedinečný osm metrů vysoký vánoční stromek s LED obrazovkami, který přináší důležité poselství o životním prostředí.

Nápadný uhlíkově neutrální LED stromek představuje tradiční sváteční stromek ozdobený ozdobami a pohádkovými světýlky, než jej pomalu pohltí plameny, které upozorňují na požáry způsobené změnou klimatu.

Nejde však jen o zvyšování povědomí! Vedle stromu vyzývá Mall of Emirates uživatele, aby se zavázali k udržitelnějšímu životu. Za každý učiněný slib je vysazen jeden strom.

„Období svátků je časem dávání, vyznačuje se veselím, štědrostí, svátečním duchem a pospolitostí,“ říká Michelle Walshová, vrchní ředitelka marketingu a komunikace nákupních center společnosti Majid Al Futtaim. „…Jako komunita musíme všichni hrát roli v podpoře a ochraně životního prostředí a letošní program svátečních akcí Mall of the Emirates je pevně zakotven v budoucnosti. Chceme šířit sezónní náladu a vytvářet ještě více skvělých okamžiků pro každého, každý den.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766