Baileys otevřel ve Vnitroblocku svůj zimní pop-up Baileys Treat Bar

Vnitroblock, multifunkční prostor v pražských Holešovicích, se do 23. prosince stal místem, kde můžete navštívit pop-up Baileys Treat Bar. Návštěvníci zde mohou ochutnat drinky a dezerty s Baileys, kromě toho si zde mohou koupit limitovanou vánoční edici Baileys Original Irish Cream.

Když přijdete, tak si můžete vybrat mezi kávou, horkou čokoládou a zmrzlinou, barman vám následně ke zvolené možnosti přidá Baileys a vy si pak sami můžete doladit drink pomocí marshmallows, oříšky, špetkou třpytivého prachu nebo cukrovým zdobením.

Irský smetanový likér obsahují také všechny dezerty, které speciálně pro Baileys Treat Bar připravil cukrář David Kulich, takže si můžete koupit makronky, tartaletky, cake pops, tiramisu, mousse a cookies.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766