Pizzerie Papa John’s přináší nečekanou kolekci inspirovanou čedarem

S rostoucím apetitem značek rychlého občerstvení pronikat do světa módy a krásy se společnost Papa John’s rozhodla, že se také chce podílet na této akci. Po gigantech v oboru, jako jsou McDonald’s a KFC, vyústil přechod do těchto neprobádaných vod v nečekanou spolupráci pizzy a módní značky.

Kampaň “Papa X Cheddar” je odvážným krokem značky, která se spojila se společností Atomic London, aby vytvořila satirickou reklamní kampaň. V režii Joshe Cohena (známého svou prací pro Adidas a Nike), která se příliš neliší od typické módní reklamy, je nová řada pizzy s chutným čedarem konfrontována s modely v autentickém streetovém oblečení a originální uniformou rozvozce Papa John’s. Součástí je také instrumentální skladba “Cheddar” od hiphopového umělce B Zino.

Fanoušci Papa John’s po celém světě mohou kolekci nakupovat v restauraci nebo online, ale také vyhledávat „cheddar look“ na globálním trhu s módou Depop, kde je celá kolekce Papa x Cheddar již nyní k dispozici a veškerý výtěžek z ní jde na charitu.

Jo Blundell, viceprezidentka pro mezinárodní marketing společnosti Papa John’s, k tomu říká: „Tato odvážná kampaň, v níž se jídlo setkává s módou, je skutečným posunem v našem celosvětovém marketingu. Její satirický humor a odkazy na kulturu pouličních kolaborací generace Z příjemně posouvají značku Cheddar zpět do módy. Je to premiéra nejen pro nás, ale i pro fanoušky, kteří si mohou pořídit jak kolaborační pizzu, tak exkluzivní kousky oblečení pro řidiče rozvozu.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766