Palace se spojil s AMG a navázal dosud nejrychlejší a nejneočekávanější spolupráci

Začátkem minulého měsíce se známá skate značka Palace spojila s kultovním londýnským skate obchodem M-ZONE a uvedla na trh svou nejnovější řadu, která vzdává hold historické londýnské skateboardové scéně. O další měsíc vznikla další spolupráce, tentokrát s Mercedes-AMG, dceřinou společností německého automobilového gigantu.

V návaznosti na vliv značky na motoristický sport navrhla společnost Palace řadu oblečení a doplňků, které jsou určeny zejména pro milovníky benzínových motorů. Řada nazvaná „Get Sehr Fast“ zahrnuje závodní bundy s koženými rukávy, mikiny, nylonové teplákové soupravy, kožené tašky a technické pláště Gore-Tex, tím dochází ke spojení bezstarostného přístupu skateových dětí s vysokooktanovým světem motorsportu plným typických znaků.

A to není všechno, Palace navíc vytvořil také skateem inspirovaný polep pro monstrózně rychlé AMG GT3. Jak značka říká, tato spolupráce „spojuje neúprosnou rychlost vytrvalostních závodů s neutuchající snahou společnosti Palace o zábavu“. Kolekce je k dostání v obchodech a online od pátku 4. června.