Řada bytových dekorací skrývá kondomy k ochraně vás i nažhavené nálady

Už žádné hledání kondomů v zásuvkách nočního stolku, protože nová kampaň společnosti s erotickými pomůckami Tulipán představila řadu různých dekorativních předmětů, včetně květináčů, rámečků na fotografie a kuchyňských minutek, do kterých si lidé mohou uložit krabičku s kondomy.

Kampaň vznikla na základě poznatku, že hledání kondomu je tak trochu zabijákem nálady, protože přestává navozovat atmosféru a mění se v trapnou chvilku. Vytvořením řady domácích potřeb, které mohou skladovat kondomy, jsou vždy na dosah bez ohledu na to, zda jste v ložnici, obývacím pokoji, kuchyni, a dokonce i na zahradě, s vysvětlením, že „když to začne v kuchyni, zůstaňme v kuchyni“.

Video propaguje limitovanou edici s názvem Mood Savers jako „Sbírku předmětů navržených k ochraně vás a vaší nálady“, protože nemít kondomy poblíž odrazuje od jejich používání z obavy, že se pocit erotické nálady rozplyne.

Cecilia Núñez Fabbriová, vedoucí oddělení komunikace a marketingu společnosti Kopelco, uvedla: „Tyto designové předměty jsou dobrou připomínkou toho, že bezpečný sex musí být vždy po ruce.“