Redoxon Defense Squad pomáhá hráčům Free Fire mít silnější imunitní systém

Redoxon, přípravek na podporu imunity, chtěl povzbudit mladé lidi v Latinské Americe, aby se dozvěděli o důležitosti silného imunitního systému. Proto se značka Bayer rozhodla prolomit hranice skutečného světa a pokusila se chránit lidi ve virtuálním světě. Řešením se stala armáda nesoucí název „Redoxon Defense Squad“ v podobě hráčů Free Fire.

Aby poskytla maximální ochranu, pozvala značka hráče hry Battle Royale, aby nominovali své přátele na příležitost zahrát si s některými významnými hráči LATAM, jako jsou profesionální hráč TheDonato a mistr světa Free Fire Nobru. Mezi další hráče, kteří pomohli hráčům zůstat ve hře déle, patřili CEROL, ElChino_RB, Adonis TH a Machika. Prostřednictvím aktivace, kterou vyvinula agentura MullenLowe SSP3, se značce podařilo předat své poselství více než 3,7 milionu mladých lidí v Latinské Americe.

Hráči pomohli posílit obranu hráčů v Peru, Ekvádoru, Mexiku a Brazílii prostřednictvím živých přenosů na Twitchi, YouTube a Facebooku. Mise se odehrála v průběhu tří dnů, 5. – 7. března, s hrací dobou nastavenou na 90 minut. Akce byla tak populární, že značka získala více než 13 hodin streamovacího času se silným zapojením elitních hráčů, kteří svým divákům sdělili důležitost zdravého imunitního systému mezi hrami.

Patricia Corsi, globální vedoucí marketingu a digitálního oddělení divize zdraví spotřebitelů společnosti Bayer, uvedla: „Již více než 80 let je Redoxon průkopníkem v pomáhání udržovat váš imunitní systém – přirozený ochránce vašeho těla – ve špičkové formě. Neustále hledáme inovativní způsoby, jak se relevantním způsobem spojit s mladými lidmi z celého světa a vzdělávat je o důležitosti podpory a udržování jejich přirozené obrany. Prostřednictvím REDOXON DEFENCE SQUAD jsme dokázali přesvědčivě doručit tuto důležitou zprávu více než 3,7 milionu mladých lidí a přispět k blahobytu populace.“

Alex Okada, globální kreativní ředitel b agentuře MullenLowe Group, dodal: „Videohry hrály v těchto dobách neuvěřitelně důležitou roli, protože pomohly mladým lidem cítit se ve spojení, takže aktivace této škály byla dokonalým způsobem, jak se spojit s mladším publikem a rozšířit ochranu, kterou Redoxon nabízí ve skutečném světě, do virtuálního světa. Jsme velmi hrdí a nadšení, že kampaň dosáhla tak skvělých výsledků díky odhodlání zúčastněného týmu a doufáme, že jsme touto kampaní zmocnili mladé lidi, aby se starali o své zdraví.“

„Rozvoj kampaní kolem gamingu je něco, co máme rádi, zvláště když to může přinést pozitivní změnu. Prostřednictvím tohoto programu jsme pomohli společnosti Bayer spojit se s mladými lidmi a pomoci jim zlepšit jejich obranu v době, kdy je to důležitější než kdy jindy, a jsme rádi, že vidíme tolik lidí naladit se na akci, která měla velký úspěch, “ dospěli k závěru Diego Muñoz a Juan Pardo, výkonní kreativní ředitelé MullenLowe SSP3.

Tato událost znamenala milník pro herní komunitu, která byla svědkem toho, jak Nobru a TheDonato hrají poprvé, aby pomohli chránit a bránit hráče. Poprvé v historii ve výživové kategorii rozšířil Redoxon ochranu, kterou nabízí ve skutečném světě, na virtuální. Garena, vývojář online her, který vlastní Free Fire, kontaktoval Bayer, jakmile viděli výsledky aktivace, s úmyslem diskutovat o tom, jak mohou spolu se značkou spolupracovat na budoucích kampaních.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766