Airbnb nabízí ubytování v domě inspirovaném Medvídkem Pú

V rámci oslav 95. výročí založení společnosti Disney si nyní můžete rezervovat pobyt v domě Medvídka Pú ve stoletém lese. Airbnb, kterému se přezdívá Bearbnb a nachází se v Ashdownském lese, se spojilo se společností Disney, aby domov této roztomilé postavičky uskutečnilo.

Inspirována původními příběhy Alana Alexandra Milneho, kurátorka Kim Raymondová vytvořila Bearnbnb na základě svých bohatých zkušeností, neboť ikonického medvěda kreslí již více než 30 let.

„Medvídka Pú ilustruji už třicet let a stále se inspiruji klasickými dekoracemi E. H. Sheparda i novějšími příběhy od Disneyho. ‘Bearbnb’ je jedinečný zážitek, který fanouškům oživuje kouzlo Medvídka Pú a zároveň ctí původní dobrodružství, která jsou pro mnoho lidí už 95 let tak důležitá.“

Samotný prostor pojme dvě rodiny, v nichž se mohou ubytovat až čtyři osoby, a umožní jim prožít kouzelný zážitek v ikonickém světě Pú a jeho přátel. Nešetřilo se ani na detailech: na zakázku vyrobené tapety navrhla Kim, po domě jsou rozmístěny medové květináče a kolem dveří jsou ovinuty odhalené větve stromů, nad nimiž je napsáno „Pan Sanders“.

Dům má také řadu „přísných“ pravidel;

  1. V domě se nesmí používat žádné Sloniska.
  2. Ruce nesmí sahat do hrnců s medem.
  3. V 11 hodin se doporučuje svačina „něco malého“.
  4. Paličky jsou povinné
  5. Více šlofíků je povoleno
  6. Žádná domácí zvířata (kromě Rousů, Tygříků, Ušounů a Prasátek a Medvídků Pú).
  7. Maximálně čtyři hosté na pobyt; maximálně tři děti
  8. Žádné kouření, rozrušili byste včely

Chcete-li si prohlédnout dům “Bearbnb” na Airbnb, navštivte tento odkaz.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762