Společnost The North Face spouští digitální archiv na oslavu 55 let dobrodružství

Společnost The North Face ve spolupráci s Muzeem moderního umění v San Franciscu spouští digitální archiv, který je založen na crowdsourcingu a oslavuje mnohá dobrodružství, která si s jejím oblečením užili. Archiv „It’s more than a jacket“ (Je to víc než bunda) se bude skládat z příběhů a obrázků objevitelů z celého světa, které budou vyprávěny optikou oblečení této značky.

Kampaň se odehrává v San Franciscu, což je poklona severokalifornským kořenům značky, a je poctou pětapadesátileté historii značky The North Face. Jako první se do archivu přihlásili umělci RZA a HAIM, ale kdokoli může poslat svůj vlastní příběh a snímky, aby měl šanci být do archivu zařazen, a to s použitím hashtagu #MoreThanAJacket.

„Již více než 55 let umožňuje značka The North Face objevovat a pomáhá lidem usilovat o velikost tím, že jim poskytuje nejlepší vybavení, které je k tomu dovede,“ řekl Mike Ferris, viceprezident globální značky The North Face. „Tímto archivem spolu s galerií SFMOMA připomínáme lidi, výrobky a příběhy, které stále inspirují naši komunitu.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762